Praca na stronie PMS GmbH

Jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole? Zawsze jesteśmy zainteresowani doświadczonymi pracownikami. Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych w formie pliku PDF drogą elektroniczną.

Aktualne wakaty

Twoje zadania:

  • Prowadzenie działalności usługowej dla klientów w kraju i za granicą
  • Konserwacja i naprawa elementów mechanicznych
  • Montaż i podłączenie elektryczne instalacji produkcyjnych (automatyka i technologia produkcji)
  • Rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek, wymiana uszkodzonych elementów
  • Prace optymalizacyjne w zakresie urządzeń produkcyjnych i ich systemu sterowania
  • Uruchomienie, instruktaż personelu na miejscu u klienta

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie jako elektryk (m/k), technik (m/k), inżynier mechatronik (m/k) lub porównywalna specjalizacja
  • Doświadczenie w budowie zakładów
  • Gotowość do podróży
  • Doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Zorientowana na zespół i koleżeńska atmosfera pracy w nowoczesnej firmie
  • Dalsze kształcenie

  • Montaż instalacji produkcyjnych (automatyka i technologia produkcji)
  • Wymiana wadliwych elementów

  • Pożądane jest doświadczenie w budowie zakładów

Oferujemy:

Prosimy o skorzystanie z naszego formularza zgłoszeniowego w celu dokonania zgłoszenia lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną na adres:
info@pms-gmbh.com
lub prześlij nam pisemne zgłoszenie na adres:

Plagge Maintenance Service GmbH
Herrn Christian Plagge
Am Schullenriedengraben 11
49740 Haselünne​